Молитвы беременных женщин

Если медицина уже не в состоянии помочь, а вы все еще хотите малыша, на помощь приходит нетрадиционая медицина. Всевозможные методы способствующие зачатию можно найти в этом форуме.

Модераторы: Стейси, Ксюшка@

Dasik

Life is good

Награды: 35
Я: Мамочка
Доченька: 01.05.2011 Елизавета
Доченька: 24.04.2012 Екатерина
:
Творческая личность форума Помощник администрации Старожил форума Участник интервью Смешное свадебное фото
AVTO-WOMAN Дедушкина гордость Благотворительная ярмарка Победитель макроконкурса Цветочный лабиринт
Благодарил (а): 1 раз

Молитвы беременных женщин

Непрочитанное сообщение Dasik » 12 ноя 2011 23:23

Изображение

Когда была беременна - к нам приходил батюшка святить квартиру. Он даже дал переписать с его книги молитвы и попросил меня, чтоб я обязательно их читала перед родами. Что Бог обязательно поможет Благополучно разрешить родовую деятельность и чтоб я верила в Это. Как вы к этому относитесь, знаете ли какие-то молитвы? Если да, то можете делиться с нами

Список молитв для тех, кто верит

МОЛИТВА БЕРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЫ О БЛАГОПОЛУЧНОМ РАЗРЕШЕНИИ
О, Преславная Матерь Божия, помилуй меня, рабу Твою (имя), и прииди ко мне на помощь во время моих болезней и опасностей, с которыми рождают чад все бедные дщери Евы. Вспомни, о Благословенная в женах, с какою радостию и любовию Ты шла поспешно в горнюю страну посетить сродницу Твою Елисавету во время ея беременности и какое чудесное действие произвело благодатное посещение Твое
и в матери, и в младенце. И по неисчерпаемому благосердию Твоему даруй и мне, уничиженней рабе Твоей, разрешитися от бремени благополучно; даруй мне сию благодать, чтобы дитя, покоящееся теперь под моим сердцем, пришедши в чувство, с радостным взыгранием, подобно святому младенцу Иоанну, поклонялось Божественному Господу Спасителю, Который из любви к нам, грешным, не возгнушался и Сам стать Младенцем. Неизглаголанная радость, которою преисполнилось девственное Твое сердце при воззрении на новорожденного Твоего Сына и Господа, да усладит скорбь, предстоящую мне среди болезней рождения. Жизнь мира, мой Спаситель, рожденный Тобою, да спасет меня от смерти, пресекающей жизнь многих матерей в час разрешения и да причтет плод чрева моего к числу избранных Божиих. Услыши, Пресвятая Царице Небесная, смиренную мольбу мою и призри на меня, бедную грешницу, оком Твоея благодати; не постыди моего упования на Твое великое милосердие и осени меня. Помощница христиан, Исцелительница болезней, да сподоблюсь и я испытать на себе, что Ты — Матерь милосердия, и да прославлю всегда Твою благодать, не отвергшую никогда молитвы бедных и избавляющую всех призывающих Тебя во время скорби и болезней. Аминь.
МОЛИТВА БЕРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЫ О БЛАГОПОЛУЧНОМ РАЗРЕШЕНИИ
Всемогущий Боже, Творец всего видимого и невидимого! К Тебе, возлюбленному Отцу, прибегаем мы, одаренные разумом создания, потому что Ты по особенному совету создал род наш, с неизреченною мудростью сотворив наше тело из земли и вдохнув в него душу от своего Духа, чтобы мы были Твоим подобием. И хотя в Твоей воле было сотворить нас сразу, как и ангелов, только бы Ты восхотел, но Твоей премудрости угодно было, чтобы через мужа и жену, в Тобой установленном порядке брака, умножался род человеческий. Ты восхотел благословить людей, чтобы они росли и множились и наполняли не только землю, но и ангельские сонмы. О Боже и Отче, да будет во веки славимо и прославляемо имя Твое за все, что Ты для нас сделал!

Благодарю Тебя также за милосердие, что не только я по Твоей воле от Твоего чудного творения произошла и наполняю число избранных, но что Ты удостоил меня благословить в супружестве и послал мне плод чрева. Это Твой дар, Твоя Божественная милость, о Господи и Отче духа и тела! Потому обращаюсь я к Тебе одному и молю Тебя со смиренным сердцем о милости и помощи, чтобы то, что Ты творишь во сне Твоею силою, было сохранено и приведено к благополучному рождению. Ибо знаю, о Боже, что не в силах и не во власти человеческой избирать свой путь; мы слишком слабы и склонны к падению, чтобы миновать всех тех сетей, которые расставляет нам по Твоему соизволению злой дух, и избегнуть тех злополучин, в которые ввергает нас наше легкомыслие. Твоя же мудрость безгранична. Кого Ты пожелаешь, Ты невредимо через Ангела Твоего сохранишь от напасти.

Поэтому и я, милосердный Отец, предаю себя в печали моей в Твои руки и молю, чтобы Ты посмотрел на меня оком милосердия и сохранил от всякого страдания. Пошли мне и милому мужу моему отраду, о Боже, Владыко всякой радости! Чтобы мы, при виде Твоего благословения, от всего сердца поклонялись Тебе и служили радостным духом. Я не хочу быть изъятой из того, что наложил Ты на весь род наш, повелев в болезнях родить чад. Но смиренно прошу Тебя, чтобы Ты помог мне перенести страдания и послал благополучный исход. И если Ты услышишь эту молитву нашу и пошлешь нам здоровое хорошее дитя, то клянемся привести его снова к Тебе и посвятить Тебе, чтобы Ты пребыл для нас и семени нашего милосердным Богом и Отцом, как мы клянемся всегда быть Тебе верными слугами вместе с нашим ребенком. Услышь, милосердный Боже, молитву последней рабы Твоей, исполни мольбу сердца нашего, ради Иисуса Христа, нашего Спасителя, который ради нас воплотился, ныне же пребывает с Тобой и Святым Духом и правит в вечности. Аминь.
МОЛИТВА ЖЕНЕ ПЕРЕД РОДАМИ КО ГОСПОДУ ИИСУСУ ХРИСТУ
Господи Иисусе Христе Боже наш, от превечнаго Отца рожденный Сыне прежде век, и в последнии дни, благоволением и содействием Святаго Духа, изволивый рождену быти от Пресвятыя Девы яко младенцу, повиену и положену во ясли, сам Господи, в начале сотворивый человека и жену спрягий ему, заповедь дав им: раститеся и множитеся и наполните землю, помилуй по велицей милости Твоей рабу Твою (имя) готовящуюся родити по заповеди Твоей. Прости ей вольныя и невольныя грехи, благодатию Твоею даруй ей силу благополучно разрешитися от бремене своего, сохрани сию и младенца во здравии и благомощии, огради их ангелы Твоима и сохрани от неприязненнаго действия лукавых духов, и от всякия вещи злыя. Аминь
МОЛИТВА О БЛАГОПОЛУЧНЫХ РОДАХ
Пресвятая Дево, Мати Господа нашего Иисуса Христа, яже веси рождение и естество матере и чада, помилуй рабу Твою (имя) и помози в час сей да разрешится бремене своего благополучно. О всемилостивая Владычице Богородице, яже не потребовала еси помощи в рождении Сына Божия, подаждь помощь сей рабе Твоей, помощи требующей, наипаче же от Тебе. Даруй ей благомощие в час сей, и младенца иже имать родитися и внити в свет мира сего сподоби в благопотребное время и умнаго света во святем крещении водою и духом. Тебе припадаем, Мати Бога вышняго, молящеся: буди милостива мати сей, ейже прииде время быти мати, и умоли воплотившагося из Тебе Христа Бога нашего, да укрепит её силою Своею свыше. Аминь.
МОЛИТВА ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЕ ПРЕД ЕЕ ИКОНОЙ "СКОРОПОСЛУШНИЦА"

Тропарь, глас 4-й: К Богородице притецем сущии в бедах, и святей иконе Ея ныне припадем, с верою зовуще из глубины души: скоро наше услыши моление, Дево, яко Скоропослушница нарекшаяся, Тебе бо ради раби Твои в нужду готовую помощницу имамы.

Кондак, глас 8-й
В мори житейстем обуреваемии, треволнению подпадаем страстей и искушений. Подаждь убо нам, Госпоже, руку помощи, якоже Петрови Сын Твой, и ускори от бед избавити ны, да зовем Ти: радуйся, всеблагая Скоропослушнице.

Молитва
Преблагословенная Владычице, Приснодево Богородице, Бога Слова паче всякаго слова на спасение наше рождшая, и благодать Его преизобильно паче всех приявшая, море явльшаяся Божественных дарований и чудес приснотекущая река, изливающая благость всем, с верою к Тебе прибегающим! Чудотворному Твоему образу припадающе, молимся Тебе, всещедрей Матери человеколюбиваго Владыки: удиви на нас пребогатыя милости Твоя и прошения наша, приносимая Тебе, Скоропослушнице, ускори исполнити все, еже на пользу во утешение и спасение коемуждо устрояющи. Посети, Преблагая, рабы Твоя благодатию Твоей, подаждь недугующим цельбу и совершенное здравие, обуреваемым тишину, плененным свободу, и различными образы страждущих утеши. Избави, Всемилостивая Госпоже, всяк град и страну от глада, язвы, труса, потопа, огня, меча и иныя казни временныя и вечныя, Матерним Твоим дерзновением отвращающи гнев Божий; и душевнаго разслабления, обуревания страстей и грехопадений свободи рабы Твоя, яко да непреткновенно во всяком благочестии поживше в сем веце, и в будущем вечных благ сподобимся благодатию и человеколюбием Сына Твоего и Бога, Емуже подобает всякая слава, честь и поклонение со Безначальным Его Отцем и Пресвятым Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Изображение

Лисичка

mybaby - моя любовь
mybaby - моя любовь

Награды: 24
Сыночек: Тимур (5 августа 2010)
:
Я узнаю тебя по губам Мама на гв Новый год 8 марта День рождения
День рождения малыша Годовщина свадьбы

Re: Молитвы беременных женщин

Непрочитанное сообщение Лисичка » 12 ноя 2011 23:24

Отношусь нормально.Перед родами моя мама в церкви заказывала такую молитву для меня.

Изображение

Dasik

Life is good

:
Творческая личность форума Помощник администрации Старожил форума Участник интервью Смешное свадебное фото
AVTO-WOMAN Дедушкина гордость Благотворительная ярмарка Победитель макроконкурса Цветочный лабиринт

Непрочитанное сообщение Dasik » 12 ноя 2011 23:26

кстати, меня батюшка еще просил позвонить ему, когда в роддом поеду. Он за меня помолится. Но так как дело было в 3 утра, то я никого не беспокоила. Прочитала только то что знаю - Отче Наш

Изображение

Tangle

В стране чудес

Награды: 28
Доченька: Алиса 12 апреля 2010
:
Свежий ветерок Новогодняя развлекаловка Как в сказке Новогодний квест Вкусный горячий чай
Мама на гв Новый год 8 марта День рождения День рождения малыша
Благодарил (а): 6 раз

Непрочитанное сообщение Tangle » 12 ноя 2011 23:43

Как вы к этому относитесь, знаете ли какие-то молитвы?

отношусь нормально. молитвы беременных женщин не знала. знаю только те, что бабушка научила. Но перед родами ходила с мамкой в церков на малом, туда как раз мощи святой... (боюсь ошибиться какой именно святой) привозили, так я попросила батюшку балгословить на роды, он благословил, потом улыбнулся и сказал, что все будет хорошо)))

Честный ребенок любит не папу с мамой, а трубочки с кремом. (Дон-Аминадо)

Dasik

Life is good

:

Непрочитанное сообщение Dasik » 12 ноя 2011 23:45

Tangle
делись молитвами -yes- будем добавлять в первое сообщение

Изображение

Tangle

В стране чудес

:
Свежий ветерок Новогодняя развлекаловка Как в сказке Новогодний квест Вкусный горячий чай

Непрочитанное сообщение Tangle » 13 ноя 2011 00:25

Dasik писал(а):Tangle
делись молитвами -yes- будем добавлять в первое сообщение

если можно так выразиться, то стандартные молитвы. Отче наш, Богородица. Эти наверно и так все знают. Есть еще коротенькая (бабуля на суржике разговаривала, так что, как она научила, так я и запомнила))))
Анголе Божий, хранителю мій.Повсігда коло мене стій.Вранцы, вдень і вночі стань мені до помочі

Лерочка

mybaby - моя любовь
mybaby - моя любовь

Награды: 36
Сыночек: 03.10.2013
Сыночек: 28.05.2016
:
Мудрость форума Беременяшка форума Мамочка форума Палочка-выручалочка Старожил форума
Участник интервью День Рождения форума Стойкий оловянный солдатик Счастливица форума Мама на гв
Благодарил (а): 60 раз

Непрочитанное сообщение Лерочка » 13 ноя 2011 11:06

Анголе Божий, хранителю мій.Повсігда коло мене стій.Вранцы, вдень і вночі стань мені до помочі

Это не православная молитва, а народное творчество. Своими словами каждый может помолиться.
Важно не просто прочитать заданный текст перед родами и ждать чуда или просить кого-то помолиться за тебя. Нужно на протяжении всей беременности молиться, ходить в церковь, причащаться.

Изображение
Изображение

Dasik

Life is good

:

Непрочитанное сообщение Dasik » 13 ноя 2011 11:22

Tangle
и меня бабушка учила, только молитву перед сном -yes-
Лерочка
на протяжении беременности и хоть раз причаститься -yes- я это делала

Изображение

Tangle

В стране чудес

:

Непрочитанное сообщение Tangle » 13 ноя 2011 11:41

Это не православная молитва, а народное творчество

ну извините!я у бабушки не допытывалась "а это точно молитва или народное творчество?"

avantura

Happy Girl

Награды: 27
Доченька: Ева 31.01.2012
Доченька: Маргарита 14.04.2017
:
Шопомодница форума Беременяшка форума Старожил форума Участник интервью Новогодняя развлекаловка
Я узнаю тебя по губам Хеллоуин Встречи форумчан Пузожитель форума Мама девочки

Непрочитанное сообщение avantura » 13 ноя 2011 13:05

Изображение

Список молитв
Молитва матері, яка виношує дитину

Я прославляю Тебе, Небесний Отче, Боже – Творче, бо Ти вчинив великі речі в мені і народиться з мене дитина, плід любові, яку Ти благословив. Ісусе, Сину Божий, Ти, який дозволив мені поклонятися маленькому крихітному Тобі на сіні, жертвую Тобі свою дитину, Твого брата/сестру. Збагати його/її чудесними природними дарами і ласкою. Нехай він/вона буде нашою радістю на землі, а у вічності Твоєю славою. Святий Духу, покрий мене Своєю тінню протягом усіх цих місяців чекання, щоб нічого злого не могло статися з моєю маленькою дитиною і щоб його чи її душа були готові стати твоєю святинею у Хрещенні. А Ти, Маріє, Царице матерів, допомагай мені, молю Тебе, у час народження моєї дитини. Я приймаю, починаючи вже зараз, усяке терпіння, що може прийти, і прошу Тебе пожертвувати його Богові заради моєї дитини. Мій святий ангеле – хоронителю і святий ангеле – хоронителю моєї дитини, стережи нас обох. Амінь.

Молитва за майбутніх матерів

Всевидючий Отче! Ти дав людське життя через співпрацю чоловіка і жінки, що зійшлися разом у єднанні любов’ю. Впродовж дев’яти місяців, дитина забезпечена їжею і оселею в утробі матері. Дай усім майбутнім матерям терпеливість зносити будь-які фізичні незручності чи душевні страждання, які вони досвідчують протягом вагітності. Дай усім матерям радість очікування нового життя, яке готується в їхніх утробах. Дай матерям мудрість, щоб пізнавати як розвивається життя в їх утробах, щоб не зробили нічого, протягом своєї вагітності, що може бути небезпечним для їх дітей. Дай їм дітей здорових на тілі і дусі. Дай усім майбутнім матерям необхідну духовну, матеріальну, психологічну і соціальну підтримку, яку вони потребують, щоб привести своїх дітей у світ. Допоможи усім самотнім матерям щоб вони мали мужність доносити своїх дітей до кінця вагітності і після народження зробити щонайкраще для своїх дітей. Маріє, мати Господа Ісуса, допоможи усім матерям протягом вагітності, пологів і виховання своїх дітей. Будь прикладом віри, надії і любові для них і їх нащадків. Нехай Твій Син принесе радість тим матерям, як Він це зробив для Тебе. Ми просимо цього в ім’я Ісуса, у єдності зі Святим Духом, єдиний Бог на віки вічні. Амінь

Молитва до Пресвятої Богородиці на честь її ікони «Скоропослушниця» (щоб дитина народилася здоровою)

Преблагословенна владичице, Приснодіво Богородице, що Бога Слово раніше за будь-яке слово для спасіння нашого народила і благодать Його прийняла, моребожественних дарів і чудес; завжди жива ріка, яка подає благодать усім, хто з вірою до тебе прибігає! Перед твоїм чудотворним образом припадаючи, молимось до тебе, всещедрої Матері Чоловіколюбного Владики: сподоби нас преблагої милості Твоєї і прохання наші, що їх ми приносимо Тобі, Скоропослушнице, якомога швидше виконай на користь, утіху і спасіння кожному. Вияви, Преблага, благодать твою на рабах твоїх. Подай хворим зцілення і досконале здоров’я; тим, що хвилюються, - спокій; полоненим, - свободу; страждальцям, - утіху. Охорони, Всемилостива Владичице, кожне місто і країну від голоду, хвороби, землетрусу, вогню, меча та іншої скорботи. Від душевної немочі, спокус та гріхопадінь рабів твоїх визволи. Щоб ми, перемагаючи спокуси та живучи благочестиво у цьому віці, у майбутньому сподобилися вічних благ благодаттю й чоловіколюбством Сина твого і Бога, якому належить всяка слава, честь і поклоніння разом з безначальним твоїм Отцем і з пресвятим, і благим, і животворящим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь

Молитва матері, що боїться народження зачатої дитини

Господи Боже, Творче світу й життя Подателю! По волі Твоїй святій зачала я, довірив бо Ти мені цю людину маленьку. Та страх діймає мене, щоби мовити спасенне "так" слову Твоєму. Молю Тебе, не дозволь, щоби скорилася "порадам" тих, що схиляють мене до переступу страшного. Нехай жодна матір не позбавляє життя дитини своєї, влий же в серце моє і матері кожної любов велику до дитини своєї. Дай мені, Господи Боже, відвагу виносити й народити дитятко — попри всі перешкоди. Дай мені вміння опікуватися ним та мудрість, щоб виховати його людиною доброю.Боже, благослови нас: моє дитя, мого мужа і мене. Амінь. Богородице Діво... Пресвятая Богородице спаси нас. Пресвятая Богородице, потіхо заплаканих, молися за нас. Пресвятая Богородице, прибіжище грішників, молися за нас. Пресвятая Богородице, єдина чиста і благословенна, молися за нас. Святий Йосифу Обручнику, опікуне родин, заступися за нас.

Молитва матері, що прагне народження зачатої дитини, а батько штовхає на вбивство

Господи Боже всемогутній, Отче наш! Ти зволив зачати в мені це дитятко, безборонне й маленьке. Благаю Тебе, переміни серце мужа мого, що боїться дитини своєї і змушує мене учинити тяжкий гріх дитиновбивства. Сповни його любов'ю до насліддя свого і дай йому почути голос сумління його. Уділи йому мудрість і відвагу послухатися голосу Твого в серці своєму. Прошу Тебе, Боже мій, щоб дитятко наше здорове народилося і жило на славу Тобі. Амінь

Молитва матері, що чекає дитину

О Пресвята Богородице Діво, коли Ангел звістив Тобі про Материнство Твоє, Ти мовила: "Я слугиня Господня". Матінко Божа, у своєму стані почуваюся близькою до Бога. З глибини серця, що вірить глибоко й любить Його щиро, повторюю ці слова Твої. Боже мій, я готова до служіння у моєму покликанні материнському. Пресвятая Богородице, охорони мене й дитя моє від усього злого. Перебувай зо мною всюди, щоби я повсякчас була вірна Богові — і як Його дитина, і як дружина, і як мати. Амінь

Молитва під час пологів до Пресвятої Богородиці

Пресвята Діво, Мати Господа нашого, Ти знаєш про муки мої під час народження дитини. Благаю, поможи народити дитятко без труднощів. Подаруй мені, о Всесвята, благодатну силу в час цей, а немовляті, що має прийти на світ, дозволь вчасно отримати світло розуму в святому Хрещенні. До Тебе припадаю, Мати Бога Вишнього, і молюся: будь милостивою до мене, коли прийде час мій народжувати, і випроси у рожденного від Тебе, Христа Бога нашого, щоб украпив мене силою Своєю. Амінь

Молитва до Матері Божої на чудотворній іконі "Помічниця при пологах"

О Преславна Мати Божа, помилуй мене, рабу Твою, і прийди до мене в час хвороб і небезпек моїх, з якими народжують дітей всі бідні дочки Єви. Згадай, о Благословення в женах, з якою радістю і любов'ю Ти поспішала в нагірний край відвідати родичку Свою Єлисавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилися Твої відвідини благодатні на матері й плоді лона її. З благосердя Свого невичерпного даруй мені, негідній рабі Твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені благодать, щоб дитя, яке виношую під серцем моїм, з'явившись на світ, з радістю, подібно до святого Йоана, поклонялось Божественному Господу Спасителю, що з любови до нас грішних впокорився і Сам став Немовлятком. Радість невимовна, якою переповнювалося серце Твоє, Непорочна, при спогляданні новонародженого Сина Твого і Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження. Життя світу, Спаситель мій, народжений Тобою, нехай порятує мене од смерти в час пологів і нехай прийме плід лона мого до обранців Божих. Вислухай, Царице Небесная, Пресвятая, благання смиренне моє і зглянься над грішницею бідною ласкавим поглядом Твоїм. Не осором надії моєї на велике милосердя Твоє і захисти мене, Помічнице християн, Цілителько хворих, покровом Твоїм материнським у час мук і болів моїх, щоб сподобилася і я відчути на собі, що Ти — Мати милосердя, і щоб я завжди милість Твою прославляла, бо Ти ніколи молитов не відкидаєш і визволяєш усіх, що звертаються до Тебе в час скорботи й хвороби. Амінь

Молитва вагітної жінки за щасливі пологи

Всемогутній Боже, Творче всього видимого і невидимого! До Тебе, Отця улюбленого, прибігаю. Ти обдарував людину розумом пізнання і волею творчою. Ти волею Своєю сотворив рід наш, з мудрістю невимовною сотворив тіло людини із землі та вдихнув у нього душу Свого Духа, щоб вона була подобою Твоєю. Премудрості Твоїй, Отче наш, угодно було, щоб рід людський збільшувався через мужа і жону в Таїнстві Шлюбу. Ти зволив благословити людей, щоби множилися і наповняли не лише землю, а й ангельські сонми. О Боже й Отче, нехай буде ім'я Твоє на віки вічні прославлене за те, що Ти учинив для нас, грішних. Дякую Тобі за милосердя Твоє, що з волі Твоєї через чудесне сотворення не лише я виникла і поповнюю число вибраних, але й що Ти благословив мене в шлюбі і послав мені плід лона. Це дар Твій, Твоя, Боже, сотворена милість, о Господи й Отче духа й тіла! Тому до Тебе прибігаю і зі смиренням серця молю про милосердя і поміч, щоби дитятко моє, яке твориш в мені Своєю силою, було збережене і приведене до щасливого народження. Бо знаю я, Боже мій, що людина ні сили, ні влади не має на те, щоб вибирати шлях свій. Ми надто слабкі й схильні до падіння, щоб обминути всі тенета, які, за допустом Твоїм, приготував дух злий, і уникнути тих нещасть, в які вкидає нас легковажність наша. Твоя ж мудрість безмежна.Тому і я, Отче милосердний, передаю себе в журбі моїй до рук Твоїх і молю: споглянь на мене милостивим оком Своїм і збережи неушкоджено через Ангела Свого святого мене й дитинку мою, що в лоні від усякого страждання. Пошли мені й мужеві моєму відраду, о Боже, Владико всякої радості! Щоби ми, бачачи благословення Твоє, від усього серця в дусі радости Тобі служили і поклонялися. Не бажаю бути вилученою з слова Твого, за яким матері в болях дітей народжувати будуть. Смиренно прошу Тебе: поможи мені перенести страждання і пошли успішне завершення. Почуй молитви наші й дай нам дитину здорову й розумну — і ми приведемо її до Тебе, і Тобі посвятимо, бо Ти милосердний Бог наш, а ми разом з нашою дитиною будемо Твоїми рабами вірними. Вислухай, Всеблагий, молитву раби Твоєї, сповни прохання серця мого, заради Ісуса Христа, нашого Спасителя, Він бо за нас воплотився із Діви Марії і став Чоловіком, нині ж царює з Тобою і Духом Святим у Вічності. Амінь

Молитва до Матері Божої на чудотворній іконі "Годувальниця" за ласку грудьми вигодувати немовля

Прийми, Владичице Богородице, слізні моління раби Твоєї, що до Тебе прибігає. Бачу зображену Тебе на святій іконі, де на руках тримаєш і годуєш Сина Свого і Бога нашого Ісуса Христа. Хоча й безболісно народила Ти Його, але всі скорботи і немочі синів і дочок людських Ти бачиш. Тому, щиро припадаючи до Твого цілющого образу та зі смиренням його цілуючи, молю Тебе, всемилостивая Владичице, нас, грішних, що засуджені в болях і муках народжувати і в скорботі годувати дітей наших, милостиво помилуй і заступи, немовлят і матерів від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи. Даруй нам здоров'я і силу. Нехай наші діти, що живляться силою цією, зростають у силі, а ті, що живлять їх, нехай переповнюються радістю і втіхою. Нехай за заступництвом Твоїм, вустами немовлят і дітей, Господь звершить хвалу Свою. О Мати Сина Божого! Змилосердься над матерями дітей людських і над немічними людьми Твоїми. Хвороби наші скоро зціли, сум та скорботу нашу полегши, не зневаж сліз та ридань рабів Твоїх. Почуй мене, що перед іконою Твоєю в день скорботи припадаю, і в день радости та визволення прийми вдячну похвалу серця мого. Вознеси моління мої до Престолу Сина Твого і Бога нашого, щоб він змилосердився над гріхами і немочами нашими і збільшив милість Свою на тих, що знають ім'я Його. Щоб ми і діти наші славили Тебе, милосердну Заступницю і вірну Надію роду нашого на віки вічні. Амінь

Изображение
Изображение

Лерочка

mybaby - моя любовь
mybaby - моя любовь

Награды: 36
Сыночек: 03.10.2013
Сыночек: 28.05.2016
:
Мудрость форума Беременяшка форума Мамочка форума Палочка-выручалочка Старожил форума
Участник интервью День Рождения форума Стойкий оловянный солдатик Счастливица форума Мама на гв
Благодарил (а): 60 раз

Непрочитанное сообщение Лерочка » 13 ноя 2011 16:54

Tangle
Та я ж не говорю, что это плохо, просто констатировала, чтоб никого не вводить в заблуждение :dntknow:

Изображение
Изображение

Dasik

Life is good

:

Непрочитанное сообщение Dasik » 13 ноя 2011 22:15

avantura
Спасибо за молитвы, но все таки еще хотелось бы услышать ваши мнения -yes-

Изображение

Pyti4ka

mybaby - моя любовь
mybaby - моя любовь

Награды: 44
:
Помощник администрации Палочка-выручалочка Старожил форума Свежий ветерок Автор статьи на форуме
Стань автором статьи Модератор года Новогодняя развлекаловка Благотворительная ярмарка Курортный роман(участие)

Непрочитанное сообщение Pyti4ka » 13 ноя 2011 23:27

Мне тоже бабушка давала молитву, я ее перед родами читала и даже в родзал с собой взяла (бабушка говорила под подушку положить)

Анюта

mybaby - моя любовь
mybaby - моя любовь

Награды: 38
Доченька: 12.09.2007
Доченька: 17.12.2010
:
Помощник администрации Палочка-выручалочка Старожил форума Мисс Бикини Я узнаю тебя по губам
Квест "СССР" (участник) Хеллоуин Цветочный лабиринт Встречи форумчан Мама двоих деток

Непрочитанное сообщение Анюта » 14 ноя 2011 10:44

бабушка говорила под подушку положить)

Ложила? Как думаешь помогло?

Изображение

Dasik

Life is good

:

Непрочитанное сообщение Dasik » 12 фев 2012 00:11

Анюта
Думаю да :smex:

Изображение

Вернуться в «Нетрадиционные методы планирования»